M. Šaňková


Vážená paní Elen,

chtěla bych vám touto cestou velmi poděkovat za radu ohledně doplnění bílkovin v případě stravování veganskou stravou. Cca před třemi týdny jsem vás kontaktovala ohledně mého zdravotního problému a užívání molekulárního vodíku (viz níže). Na vaši radu jsem si zakoupila Shake od SevenPoint a užívám každé ráno jednu porci. Opravdu se od té doby cítím plná energie a znovu jsem začala užívat molekulární vodík v těch původních velkých dávkách doporučených již od pana Kašpara (4 tabletky každé cca 2 hodiny). Zkrátka, zřejmě jste „uhodila hřebíček na hlavičku“. Od SevenPointu jsem si ještě přidala produkt Green Caps. Cítím se opravdu velmi dobře jak po fyzické, tak po psychické stránce. Kromě produktů od SevenPoint ještě konzumuji výtažek z konopí obsahující canabidioly (CBD) a vařím si polévky z kořene kurkumy. 

Samozřejmě se snažím konzumovat hodně vitamínů…  „Trauma“ mi teď už jen způsobuje návštěva na „Žluťáku“ (MOU). Způsob jejich léčby a hlavně jejich otřesný přístup k pacientům na ambulancích jsem vám již naznačila v telefonu… Denně prosím Pána Boha, aby mi pomohl skoncovat s tímto způsobem léčby, protože cítím, že to není ta správná cesta.

Ještě jednou vám velmi za všechno děkuji a doufám, že se budu moci zúčastnit vašeho semináře dne 23. června v Ostravě.

S pozdravem, úctou a přáním krásného dne,

 M. Šaňková


Vendula Kořínková


Paní Malá, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc. Můj otec byl na operaci prostaty v prosinci 2013 - tehdy hodota PSA byla 7,26 a letos v červenci 2015 při kontrole na urologii byla zjištěna progrese hodnot PSA 0,45. Z tohoto důvodu měl otec postoupit léčení na Onkologii formou ozařování.
Očistou organismu a doplněním živin bylo PSA uraveno na 0,06, a proto byla RT zatím odložena.
Před týdnem / po 2 měsících pokračování v očistném programu byl pozván opět k odběru krve a dnes jsou výsledky PSA 0,02, takže odklad trvá a kontrola by měla být v prvním týdnu roku 2016.

Ještě bych chtěla dodat, že otec provedl změnu životního stylu - stravování, pohyb apod. a díky tomu se mu podařilo sundat pár kilo a cíti se skvěle.

Jste skvělá a děláte výbornou věc. Moc Vám fandím.

Vendula Kořínková


Eva Machová


Vážená paní Malá,

chtěla bych Vám srdečně poděkovat za vše, co jste pro mne udělala, a také za radu ohledně stravování. Od  loňského roku užívám recovery, byla jsem na konzultaci u paní MUDr. Markantové, pak na přednáškách v Porubě a v neposlední řadě u Vás na měření. 

Měla jsem zdravotní potíže, ale teď jsem byla na prev. kontrole, vše je v pořádku, žádné léky neužívám pouze recovery.

A to nejhlavnější je, že jste mne moc potěšila na poslední návštěvě u Vás, když jste mi udělala Analyzer tělesné kompozice BC-1000. Úžasné výsledky, můj věk je 73 let a metabolický věk podle výsledku mám 58!!!

Pár lidi se mne ptá, co dělám, že tak dobře vypadám, no a kámen úrazu je, když jim řeknu co dělám, že beru tablety a když zjistí cenu tablet, tak je to odradí a to je podle mne velká chyba. Já se snažím být soběstačná, nezatěžovat rodinu.

Tak ještě jednou srdečné poděkování, přeji Vám hodně spokojených klientů!!!

Paní Illéšová


Dobrý den , tak jsme byli se synem na kontrole u pana doktora Maráčka, všechno je v pořádku, tlak měl 130/80, máme nadále spolupracovat s Vámi a ještě doporučil nějaké iontové preparáty, vzhledem k jeho sportovním výkonům. Řekla bych že si na stravu již zvykl a o víkendu mu změřím PH.

Děkuji a pěkný večer Illéšová.

Vlasta


Ahoj Elen,
já tě hodně potěším, tvůj jídelníček nám s Verčou chutná a obě jsme zhubly 5 kg 

Až budeš fit, tak k Tobě ještě vyšleme Honzu (přítel od Verči), je to programátor, který začal cvičit, aby si vylepšil tělo a ten zase pro změnu hubne, místo aby trochu nabral hmotu..

Moc díky a měj se,
Vlasta

I. Perhalová


Hurááááá! Volejte sláva a tři dny se radujte! :-) Mám kompletní remisi! Žádná další léčba!!! Teď už budou jen kontroly. :-) uff!!! Děkuju moc za všechno:-)
I.Perhalová

Z. Stahlová


Dobrý deň pani Malá,

bola som na vyšetrení u p. Petránskeho, ktorého mi pomohol vybaviť p. Krnáč. Okrem iného meral aj ph tkanív, tela, neviem ani čo presne povedal, lebo som to od radosti aj prepočula. Povedal mi, že mám 7,4 aj ešte nijaké stotiny a tisíciny.Takže to ozaj funguje a má to zmysel. Teraz budem brať výživ. Doplnky na parazity a ešte ostatné, ktoré mi doporučil.

Som šťastná, že sme sa stretli a že ste mi pomohli. Túto výživu, alebo pre mňa stravu budem jesť aj naďalej. Už mi to chutí a vlastne mám aj blok v hlave, keby som mala jesť iné.
Teším sa na Vás, keď prídete do Bratislavy, alebo ja niekedy prídem do Ostravy. Ešte raz vďaka.
Želám Vám krásny deň.

Z. Stahlová


Gábina Urbánková


Dobrý den,
paní Malá, je to měsíc, co jsem se začala stravovat podle Vámi sestaveného jídelníčku a je to moc fajn. Po 14 dnech se ke mně dokonce přidal i manžel, což jsem vůbec nečekala, že se chytí tak rychle. Jen kluci zatím odolávají, ale co už, nutit je nemůžu. A ten čaj Sayonara je super, moc mi chutná, takže jsme si jím s manželem nahradili naše „kávové chvilky“. Ale proč Vám hlavně píšu – měla bych zájem o sestavení ještě toho „letního“ jídelníčku, jak jste mi nabízela. Když byla ta horka, tak je opravdu chuť na nějaké ty lehčí saláty.

Netuším, jestli budete po mně k tomu potřebovat nějaké další údaje nebo budete vycházet z údajů, které ode mně už máte. Nijak extra to nespěchá, takže až budete mít prostor, budu ráda, když se mi ozvete co a jak.

Předem Vám děkuji a přeji hezký den.

Gábina Urbánková


Máte na nás dotaz nebo chcete poradit?

Nejrychlejší cestou, jak můžete získat kontrolu nad svým zdravím, je kontaktovat nás ve všedních dnech mezi 8:00 až 18:00 hodinou na čísle +420 777 677 541 nebo e-mailem na adresu info@dline-fit.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace