Tělo a psychika v rovnováze


Já sama jsem dávno pochopila, že pokud nemáme v rovnováze tělo a duši, tak se stále necítíme dobře a také je těžší se zbavit přebytečných kilogramů.  Nežijeme v souladu sami se sebou. A to je klíčové.
Vzhledem k tomu, že se zabývám poradenstvím pro onkologické pacienty, tak si dovolím říci, že psychika je na prvním místě. Bohužel v dnešní době stále víc sleduji, že do mé poradny přicházejí lidé, kteří prioritně nepotřebují pomoci se stravou, ale s psychickými problémy. 
Samozřejmě, že pokud je člověk zanesený uvnitř (otrávený jídlem), tak je také otrávený ze všeho, co se děje kolem. Vnější stav je jen odrazem jeho vnitřního stavu organismu. Proto s klienty pracuji na ozdravení jak fyzickém, tak psychickém. Spolupracuji s psychoterapeuty a sama se neustále vzdělávám v této oblasti.


Máte na nás dotaz nebo chcete poradit?

Nejrychlejší cestou, jak můžete získat kontrolu nad svým zdravím, je kontaktovat nás ve všedních dnech mezi 8:00 až 18:00 hodinou na čísle +420 777 677 541 nebo e-mailem na adresu info@dline-fit.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace