Komplexní poradenství


V naší poradně Vám podrobně vysvětlíme, jak upravit životní styl, změnit stravovací návyky a hlavně být psychicky v pohodě.

Opravdu platí to, že….“ každý je tak starý, jak se cítí “

A to abychom se cítili dobře, v nemalé míře ovlivňuje naše strava, ale především psychická vyrovnanost. Při své práci tuto skutečnost neopomíjím.

Má práce s klientem ohledně výživy není prioritně o sestavování jídelníčků a počítání kalorii, ale o konzumaci živin. Lidé se většinou stravují podle vypracovaných jídelníčků, což ze své praxe vím, že nemá dlouhodobý efekt. Myslím si, že by lidé měli být spíše do hloubky informováni o tom, co kdy jíst a proč, více pochopit co to jsou ty sacharidy, bílkoviny a tuky a kolik těchto živin potřebuje zrovna jejich metabolismus.

Také mnohdy vůbec neví, co je glykemický index, tady nacházím největší problém v českém stravování. Učím klienty konzumovat takové potraviny, aby vyhovovaly jejich potřebám. Každé tělo je jiné, má jiný metabolismus. Velmi důležité je neopomíjet také zdravotní stav a krevní skupinu.
Nepracuji tabulkově, preferuji individuální řešení. 
V dnešní době plné stresu jsme bohužel hodně zakyselení a díky úbytku živin ve stravě také podvyživení. Mnohdy velmi obézní člověk trpí podvýživou, protože konzumuje velké množství potravy nutričně chabé. Onkologický pacient, je toho důkazem. Už jen kontrola pH je velký ukazatel, co se v těle odehrává. Proto kladu důraz na konzumaci stravy nutričně hodnotné a na nízký glykemický index. 

V dnešní době je problémem české stravy nejen už zmíněný vysoký glykemický index, ale také  velká chemizace potravy.
Proto se hodně zaměřuji na vysvětlení těchto pojmů, aby lidé věděli, co která potrava v těle způsobuje. Každý klient, který navštíví mou poradnu je informován tak hluboce, že ví, co má kdy jíst a proč. Za velmi důležité považuji klientovi provést kontrolní meření a vyhodnocení. Vše je měřitelné a i když ty změny na sobě cítí, potěší ho i velké snížení metabolického věku.

Neustále se v této oblasti vzdělávám a vyhodnocuji výsledky své práce s klienty.

Díky tomu mohu pořádat přednášky, kde zveřejňuji tyto poznatky, aby obohatily i Vás a mohli jste prožít život ve zdraví a radosti! 

Mezi naše služby patří:

- Možná pouhá konzultace Vašeho dosavadního stravování v naší poradně.
- Konzultace prostřednictvím online poradny.
- Úvodní konzultace 1 hodina + měření a vyhodnocení Vašeho metabolického věku.
- Úprava stravy vegetariánů – vyvážený poměr živin.
- Prevence kardiovaskulárního onemocnění.
- Prevence diabetu.
- Speciální jídelníček na odkyselení organismu.
- Jídelníčky pro těhotné a kojící ženy.
- Speciální jídelní plán pro aktivní sportovce.
- Sestavení bezlepkového stravování pro pacienty s celiakií.
- Sestavení stravování pro klienty s histaminovou intolerancí.
- Možnost podrobného biochemického vyšetření.
- Další možnosti vyšetření metodami Darkfield – vyšetření kapky krve, diagnostický přístroj Sensitiv Imago 530, hypoxická terapie.

Individuální přístup a poradenství onkologickým pacientům:
- Sestavíme jídelníček dle aktuálního stavu klienta.
- Přijedeme za pacientem až domů.
- Zajištění psychické podpory.
- Spolupracujeme s organizací Onko Amazonky Ostrava.

Máte na nás dotaz nebo chcete poradit?

Nejrychlejší cestou, jak můžete získat kontrolu nad svým zdravím, je kontaktovat nás ve všedních dnech mezi 8:00 až 18:00 hodinou na čísle +420 777 677 541 nebo e-mailem na adresu info@dline-fit.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace