Tradiční čínská medicína - akutní infekční onemocnění


Hostem tohoto webináře je Petra Vachová, certifikovaná terapeutka tradiční čínské medicíny, která má za sebou více než 15 let praxe. Svou odbornost neustále zvyšuje dalším studiem a působením v čínských nemocnících a univerzitách. Proč léčit akutní infekční onemocnění tradiční čínskou medicínou? V případě onemocnění klade tradiční čínská medicína velký důraz na rovnováhu organismu. Neopomíjí ani souvislosti, které mohou být spojené s onemocněním - vztahy, klimatické faktory, roční období apod. Obnovuje tak stav vnitřní rovnováhy a tím dokáže nejen vrátit pocit zdraví, ale pomáhá ho také dlouhodobě udržet.

Proč nepodceňovat dlouhodobý stres?


Dlouhodobý stres nás může ovlivňovat i na nevědomé úrovni. Jaké nemoci může způsobovat a jak se mu bránit se dozvíte v rozhovoru s Janou Smrčkovou - certifikovanou odbornicí v pozorovaní živé kapky krve - metodou Darkfield.

 

Jak dlouho můžete být vrcholovým sportovcem?


 

Přinášíme vám rozhovor s Markem Navrátilem, pětinásobným mistrem republiky v Adventure race. Marek Navrátil mě navštívil v roce 2012, když mu bylo 40 let a v té době zvažoval o ukončení sportovní kariéry z důvodu ztráty výkonnosti.


Když je dítě odrazem nastavením rodiče a jak se to projevuje


Hostem tohoto webináře je Markéta Lisická. Markéta je velmi energická bytost. Je na světě proto, aby tvořila a dělala svět lepším. Vztahy nás provázejí celým životem a ovlivňují nejen naši psychiku, ale i zdraví. Na tomto webináři si podrobně přiblížíme, jak rodič prostřednictvím svého vnímání a nastavení ovlivňuje své dítě a jak se to projevuje doma i navenek.

 

Co je vlastně psychosomatika?


 

Hostem tohoto webináře bude MUDr. Marcela Prokopová, lékařka všeobecné medicíny, která má za sebou více než 25 let praxe. Preferuje medicínské obory jako: psychosomatika, onkologie, obezitologie, diabetologie, kardiologie a hlavně preventivní medicína.
Na tomto webináři vám odkryjeme význam slova psychosomatika, jak společně souvisí psychosomatika
s psychosomatickým onemocněním, jaké mají psychosomatické nemoci původ, jak k psychosomatickým projevům přistupovat a možnosti jejich léčby. Co je klíčové pro řešení psychosomatických potíží.

Bolesti zad a možnosti léčby


Trápí Vás bolesti zad? Bolesti zad můžou mít různou příčinu, včetně psychosomatické. O příčinách bolesti zad a možnostech léčby nám tentokráte povykládá primářka oddělení léčebné rehabilitace v Městské nemocnici Ostrava MUDr. Jana Vlčková, Ph.D. Paní doktorka má skoro 25 let zkušeností v oboru rehabilitace a fyzikální medicíny. Kombinuje "západní medicínu" s "metodami východních kultur". Je držitelkou mnoha atestací a licencí, absolventka odborných kurzů a seminářů např. kineziologie, balneologie, fyziatrie, obezitologie, akupunktury, lymfodrenáže a další.

 

Elen Malá a Roman Trnka o HYDROGEN CLUB


 

Volné povídání o tom proč a za jakých okolností vznikl Hydrogen club, o spolupráci s lékaři, a dalšími s odborníky z různých oborů, o důležitosti diagnostiky, o váze psychické pohody i o vodíkové terapii. Hydrogen club to je nabídka komplexní péče o Vaše zdraví - diagnostika, konzultace, terapie, výživa buněk, vzdělávání pro každého. "Existuje jediná medicína." 

HYDROGEN CLUB představuje Ing. Romanu Pleskotovou


Ing. Romana Pleskotová - zakladatelka KP clinic - vede lidi k prevenci a převzetí odpovědnosti za své zdraví a proto jim chce dát dostatek informací k rozhodnutí. Hledá příčiny a chce poznat člověka. Téma: ... individuální přístup a cílená diagnostika ... o vyšetření živé kapky krve ... o biorezonančním vyšetření organismu ... "aromaterapie" ... "Přijďte se k nám poradit, jak si zdraví vyladit." ...


HYDROGEN CLUB představuje MUDr. Janu Vlčkovou Ph.D.


Primářka MUDr. Jana Vlčková PH.D. se celý život zabývá pohybovým aparátem. Seznamte se s touto velmi zajímavou lékařkou a poslechněte si několik jejích názorů např. na obezitologii, lymfologii, problémy pohybového aparátu apod.

HYDROGEN CLUB představuje MUDR. Marcelu Prokopovou


MUDr. Marcela Prokopová lékařka s 22 letou praxi, ambulance je akreditovaným pracovištěm ministerstva vnitra, atestuje lékaře. Zabývá se i psychosociálním aspektem nemocí. Psychosomatika a její praktické využití jak směrem k lékařům, tak i klientům, pacientům. Výživa, myšlení, pohybová aktivita...

HYDROGEN CLUB představuje Markétu Lisickou


Markéta Lisická - Lisien salon - jak sama říká "nespoutaná střela", my dodáváme "kulový blesk plný pozitivní energie" .... kosmetička, spisovatelka, kaučka, ... velice otevřená zpověď o tom, kde bere energii, jak žije ... miluje život, pečujte o sebe, dělejte srdcem, zajímejte se o blízké, dávejte štěstí ...

HYDROGEN CLUB představuje Petru Váchovou


Petra Váchová - energická žena, zakladatelka SAKURA clinic, kde se snoubí v sobě umění tradiční čínské medicíny a dalších oborů např. byliny, masáže, fyzioterapie, výživa ... co se děje při návštěvě, "10 otázek", důležitost diagnostiky ...

Chcete detoxikovat, alkalizovat a zároveň i energeticky nabít svůj organismus?


Doporučuji procházku v hezkém počasí. Nejlépe na louku, kde si natrháte nekvetoucí mladé kopřivy a celé pampelišky (listy, květy, kořen). Smíchejte 2:1

Vše dobře opláchnete a uděláte smoothie. Sama jsem byla překvapená, jak dobře chutná a výsledek Vás mile překvapí.

Jak kopřiva, tak i pampeliška blahodárně působí na celý organismus, a jsou ideální pro jarní očistu.

Kopřiva zbaví tělo odpadních látek, působí podpůrně na lymfatický systém a ledviny - je silně močopudná, rozpouští ledvinové kameny.

Pampeliška pomáhá tělo zbavovat jedů a toxinů, snižuje krevní tlak, hladinu cholesterolu v krvi i hladinu krevního cukru.

V pampeliškových listech najdete vitamíny A, B, C, D a betakarotén , jsou zdrojem vápníku, křemíku, železa a draslíku. Omlazují pleť, čistí ledviny, játra a zlepšují trávení.

Jen nezapomeňte, že sbírání bylin má také své zákony. Sbírejme bylinky šetrně a s láskou, nejsou tady jen pro nás. Slouží i ostatním. Nejlépe do proutěné nádoby ne do igelitových sáčků.
A hlavně takové množství, které stačíme zkonzumovat.

Chcete detoxikovat, alkalizovat a zároveň i energeticky nabít svůj organismus? - náhled

Začala sezóna kopřiv, vyzkoušejte jednoduchou detoxikaci těla


Začala sezóna kopřiv, vyzkoušejte jednoduchou detoxikaci těla - náhled

Až vykoukne sluníčko a v přírodě uvidíte kopřivy, natrhejte si nekvetoucí MLADÉ KOPŘIVY a uvařte si z nich odvar, který popíjejte v průběhu dne. Měl by se pít teplý, takže můžete přechovávat v termosce. Tato detoxikace ZDARMA má velmi pozitivní účinky na očistu krve. 
Stačí utrhnout 15 kousků kopřiv, zalít 1l převařené vody a nechat krátce vyluhovat.

Kdo je velmi obézní a hodně unavený, může zesílit očistný program tím, že bude pít čaj ZEMĚŽLUČ. Ráno na lačno a večer před spaním. Tuto očistu doporučuji provádět 3 týdny.
Z hlediska čínské medicíny je zeměžluč velmi silná bylina harmonizující solar plexus (naše já). 
Naše psychika totiž velmi úzce souvisí se zanesením jater. Zeměžluč nás dostane rychle do pohody, protože má silnou detoxikační schopnost.

Uvidíte, že tato krátká očista spojená s doplněním živin Vám dodá energii a vitalitu. Bude se cítit velmi dobře fyzicky i psychicky!!

Co dokáže pšenice


Nadměrná konzumace pšenice….cesta k celiakii a různým onemocněním

Je to obilovina, kterou konzumuje evropská civilizace v nadměrném množství.

Po mnoho generací byla šlechtěna, aby měla ty nejlepší vlastnosti a tak jsme získali potravinu, která má vysokou kvalitu a je vskutku komplexní.

Bohužel v dnešní době došlo k tomu, že je drastickým způsobem zpracována na potravinu zvaná „bílá mouka“. Je oddělen klíček a vrchní vrstva zrna. To nejcennější z hlediska výživy.

Je výhodná pro dlouhodobé skladování, ale je způsobem zpracování ochuzena o minerály, vitaminy, enzymy a důležitou vlákninu.

Zůstává jen škrob a lepek. Díky nadměrnému množství těchto látek dochází k tvorbě hlenu, který se potom usazuje v různých orgánech. Velmi poškozuje střevo a dochází k onemocnění celiakie.

Mnoho lidí trpí onemocněním kloubů, únavou. Nemusí mít jěště alergickou reakci, ale jsou lepkem hodně zanesení. Poznají úlevu, když odlehčí stravu a omezí konzumaci lepku.

V poslední době se nadměrné konzumaci glutenu (lepku) přisuzují i velmi závažná onemocnění.

Na obrázku můžete vidět měření, kde změnou stravy (pouze bezlepková) dochází k ozdravení metabolického věku o několik let a klientka se cítí vitálnější, plná energie.

 

Co dokáže pšenice - náhled

Máte na nás dotaz nebo chcete poradit?

Nejrychlejší cestou, jak můžete získat kontrolu nad svým zdravím, je kontaktovat nás ve všedních dnech mezi 8:00 až 18:00 hodinou na čísle +420 777 677 541 nebo e-mailem na adresu info@dline-fit.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace